T: +90 216 340 71 77

Temsilcilikler

Diehl Metering

 

 

Diehl Metering Akıllı Sayaç Çözümleri

Sektör kabuk değiştiriyor: elektrik, su, doğalgaz idareleri hassas faturalandırma ve yeni hizmet alanlarıyla boyut değiştirmektedir. Enerji sarfiyatı artarken, enerji döngüsü sürdürülebilirlik açısından yeni tanımlamalara ihtiyaç duymaktadır.

 

Diehl Metering Bir Çözüme Sahip

Diehl Metering'in akıllı sayaç , Uzaktan Sayaç Okuma (Automatic Meter Reading, AMR) sistemi ve enerji izlenmesine yönelik çözümleri elektrik, su ve doğalgaz idarelerini geleceğin ihtiyaçlarına hazır hale getirmektedir. Ölçümlemeden faturalandırmaya kadar tam bir ürün grubuna sahip olan Diehl Metering 12 firmasıyla 150 yıldır dünya ölçümleme tarihini şekillendirmektedir. Çığır açan teknolojiler ve yeni ürünler önce kendi menşei ülkesinde başarıya ulaşmıştır. Diğer taraftan Diehl Metering, global üretim ve dağıtım ağıyla büyüyen pazar payını güvence altına almaktadır. Diehl Metering, enerjinin bütün katmanlarında su, termal enerji, gaz ve elekrik okuma teknolojisine sahiptir. Yasal düzenlemeler ve özel pazar taleplerine uygun customize edilmiş çözümlerimizle geleceğin ihtiyaçlarına cevap vermeniz mümkündür. Akıllı Sayaç Okuma alt yapılarını noksansız tek başımıza karşılayacak yetkinliğe sahibiz. Bunu, akıllı sayaçlar, sistem mühendisliği, enerji tedariği ve faturalandırması için organize edilmiş yazılım, uygulama, operasyon çözümlerimiz mümkün kılmaktadır.

Entegre Çözümlerimiz Müşteri Talepleriyle Tam Uyumludur

Diehl Metering dünya genelinde elektrik, su ve doğalgaz firmalarının verimli büyümelerine, enerji maliyetlerinin tepe noktalarda dolaşmasının önüne geçilmesine ve zamandan kazanmalarına yardım etmektedir. Bizim için ileri derecede rekabetçi şartlar sunarken, enerji kaynaklarının korunması da öncelikli gündemimizdir. Diehl Metering, Akıllı Ev, Akıllı Şebeke ve e-Mobilite konularında yenilikler üretmeye devam edecektir.

 

Neye İhtiyaç Duyarsanız, Diehl Metering’da bir Çözümü Vardır!